В субботу, 16 марта, в одном из развлекательных заведений Кривого Рога группа лиц избила сотрудников полиции охраны и отобрали у них оружие.

Об этом на своей странице в Facebook заявил депутат криворожского горсовета Николай Колесник.

«В случае нападения на сотрудника правоохранительных органов, о данном событии сообщают немедленно высшему руководству и принимаются соответствующие меры. То есть это чрезвычайное происшествие уровня страны как минимум областного главка. Но, по мнению руководителя городской полиции Кривого Рога Романа Ткаченко и руководителя Саксаганского райотдела, все произошло следующим образом: «хулиганы немного потолкались с полицией охраны» и будто принято решение спустить дело на тормозах никто никого не бил никто ни у кого не забирал автоматическое оружие. Никто не пытался убить сотрудника, даже следственно-оперативная группа Саксаганского райотдела МВД ничего не увидела. Трем экипажам патрульной полиции сообщили о мелком хулиганстве, не было никакого «ТОР», никакого КОРДа, что происходило на самом деле — видно на видео», — написал депутат.

16 березня в одному з розважальних закладів Кривого Рогу відбулись події, які можете побачити на відео: група осіб здійснила напад на озброєних працівників поліції охорони під час виконання службових обов`язків.Взагалі, у випадку нападу на працівника правоохоронних органів, про дану подію доповідають негайно вищому керівництву, вживаються відповідні заходи. Тобто це надзвичайна подія рівня країни, як мінімум обласного главку. Але, на думку керівника міської поліції Кривого Когу Романа Ткаченка та керівника Саксаганського райвідділу, все відбулось наступним чином: «хулігани трохи поштовхалися з поліцією охорони» і будо прийняте рішення спустити справу на гальмах, ніхто нікого не бив, ніхто ні в кого не забирав автоматичну зброю, ніхто не намагався вбити співробітника поліці, навіть слідчо-оперативна група Саксаганського райвідділу МВС нічого не побачила. Трьом екіпажам патрульної поліції повідомили про дрібне хуліганство, не було ніякого «ТОР», ніякого КОРДу, що відбувалось насправді — видно на відео. Керівництво нацполіціі та МВС про ці події дізналось вчора від мене. Адже жодного рапорту, жодної доповідної, жодної телефонограми не було — повна тиша. Обурює мене лише одне — ваших колег вбивають, калічать, а реакція керівництва Криворізької поліції — приховати злочин, залякати свідків, вилучити відео та й далі перетворювати Кривий Ріг на фавели. Напевне приховування злочинів це секрет гарної статистики, яку нам презентуватимуть офіційно. До речі, це лише частина відео, повну версію я передав керівництву нацполіціі та міністерству внутрішніх справ. Чекаємо на їх реакцію.«Каких вам еще, бл…., реформ не хватает?»(с)До речі, дільничий інспектор спостерігав за всіма подіями і після всього пішов далі відпочивати у цей розважальний заклад. Друзі, будь-ласка, підтримайте репостом.

Gepostet von Микола Колесник am Dienstag, 19. März 2019

«Руководство Нацполиции и МВД об этих событиях узнало вчера от меня. Ведь ни рапорта, ни докладной, ни телефонограммы не было — полная тишина. Возмущает меня только одно — ваших коллег убивают, калечат, а реакция руководства криворожской полиции — скрыть преступление, запугать свидетелей, изъять видео и дальше превращать Кривой Рог на фавелу. Наверное сокрытие преступлений — это секрет хорошей статистики, которую нам представят официально. Кстати, это только часть видео, полную версию я передал руководству Нацполиции и министерству внутренних дел. Ждем их реакцию. Кстати, участковый инспектор наблюдал за всеми событиями и после всего пошел дальше отдыхать в этот развлекательное заведение», — добавил Колесник.

Поделись с друзьями!