В Міністерстві внутрішніх справ України вже сумніваються, що спецпризначенець під час затримання активістів біля Подільського райвідділу поліції Києва 9 лютого кричав «лягай, Бандеро!».

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив радник міністра МВС, очільник координаційного штабу МВС Іван Стойко.

«Моє особисте ставлення — вкрай негативне. Я вважаю, що так людина, якщо вона кричала, якщо там немає, скажімо, якихось накладок на звук, — якщо вона вигукувала «лягай, Бандеро!», вона взагалі не має права працювати в правоохоронних органах. Це негідник», — сказав радник глави МВС.

В свою чергу директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко також сумнівається, що хтось із спецпризначенців вжив українофобський вигук. Він вважає, що для цього потрібно провести відповідне дослідження.

«Я кілька разів вслуховувався. Вигук, якщо він і є, він є у какофонії різних звуків. Тобто для того, щоб його встановити, що людина це кричала, треба якесь дослідження більш-менш грунтовне провести. Але ми погоджуємося, що такий вигук був. За нього перепросив Крищенко (керівник поліції Києва), і ми приєдналися до нього, тому що вважаємо, що це неприпустимо», — наголосив речник МВС.

Разом з тим Шевченко зазначив, що не знає, яку підозру готується вручити спецпризначенцю, який дозволив собі українофобський вигук, оскільки розслідуванням інциденту займається Державне бюро розслідувань.

Поделись с друзьями!